سایت همسریابی | همسریابی | سایت همسریابی دوباور | ثبت نام رایگان


توصیه های کارامد برای انتخاب همسر خوب

با این کار ها همسر مناسب انتخاب کنید و زندگی خوب و شادی داشته باشید

همسریابی دوباور
1- اول خود را کاملا بشناسید.  موقعیت ،  خصوصیاتی ، خانواده‌ ، شرایط سنی ،  فرهنگی و..... باید همسر شما نیز هم وزن شما باشد. پس بررسی او نیز در ابعاد مختلف ضرورت دارد. انسان‌ها خواسته‌ها و نیازهای درونی گوناگونی دارند و تا زمانی که در پی شناخت نیازها و بررسی نقاط قوت و ضعف خود نباشند، با هر فردی در برابر خود حتی بهترین موجود روی زمین دچار مشکل خواهند شد. بنابراین شناخت خود، پیش از شناخت شریک زندگی یا هر کس دیگری ضرورت دارد. حل بحران هویت، از اساسی‌ترین راه ها برای گام نهادن در آغاز یک زندگی مشترک است.

همسریابی
2- به افراد مطلقه مراجعه نمایید و علت جدایی را از آنان بخواهید و پس از مقایسه از عواملی که شرایط طلاق را فراهم آورده، اجتناب کنید.

3- برای آنکه بتوانید همسر مناسب انتخاب کنید و زندگی شاد و خوش خود را تا پایان عمر حفظ نمایید، به خانواده‌هایی که در حوزه اقوام و دوستان شما از زندگی شاد و خوبی برخوردارند، مراجعه نمایید و رمز انتخاب همسر مناسب و توفیقات زندگی زناشویی را از آنان بخواهید. مراجعه به چند خانواده و مقایسه عوامل توفیق آنها راهنمایی برای شما در انتخاب همسر مناسب و ادامه زندگی شاد و موفق خواهد بود.

4- وضعیت خانواده‌هایی که نابسامان و آشفته‌اند؛ ولی در شرایط نامساعد و ناشادی، زندگی زناشویی را تحل می‌کنند، بررسی نمایید و پس از کسب اطلاعات مورد نظر ضمن کمک‌های لازم به آنان، برای زندگی آینده خود با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده‌اید با بینش و بصیرت برنامه‌ریزی نمایید. قبل از انتخاب همسر روزی را در نظر بیاورید که احتمال دارد برای جدایی در جاده پرخطر دادگاه طی طریق کنید و یا الزاما در طول عمر زندگی ناشادی را تحمل نمایید. بنابراین سعی کنید عوامل مشکل ساز در خانواده را بشناسید.


5- در آخرین لحظات تصمیم گیری برای انتخاب همسر، دستخوش احساسات نشوید و در صورت کوچکترین احتمال عدم سازگاری و نامناسب بودن موضوع، به مشاور خانواده مراجعه نماید و مطمئن باشید که به شما در انتخاب بهتر کمک خواهد کرد.
سایت همسریابی

اشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   


همسريابي اينترنتي

دو باور

سايت همسريابي

همسريابي

همسريابي آنلاين

سايت ازدواج

همسريابي تهران

همسريابي مجازي

همسريابي اسلامي

بهترين سايت همسريابي